Říjen 2007

Kurt & Courtney

27. října 2007 v 12:14 | Dying |  Ostatní (knihy, filmy a další..)
Pokud bydlíte v Praze nebo ve městě kde existujou Levné Knihy tak tam rozhodně zajděte, prodávaj tam film Kurt & Courtney za neuvěřitelných 99Kč :D x). Ještě jsem si to nestihla koupit, mám poměrně omezené finance, takže k tomu nemám víc co říct.
Movie Poster Image for Kurt & Courtney

Nový film?

22. října 2007 v 13:25 | Dying |  Ostatní (knihy, filmy a další..)
Hollywoodští producenti si prošli seznam mrtvých rockových hvězd a našli další skulinku na trhu. Na co by dnes lidé ještě šli? Přece na životní příběh Kurta Cobaina.
22.10. 2007 09:04
Společnost Universal povolala k napsání scénáře David Benioffa, který napsal např. hvězdný spektákl Wolfganga Petersena Trója.
Film, který zatím nemá název, má vycházet z knihy Charlese Crosse Heavier Than Heaven. Cross absolvoval řadu rozhovorů s Cobainovou rodinou a přáteli a měl přístup i k jeho soukromým zápiskům.
Role koproducentky se ujala Cobainova bývalá družka Courtney Love a Ben Silverman z NBC. Zatím není jasné, na co přesně se film zaměří, nebo kdo dostane hlavní roli, ale není třeba pochybovat o tom, že se o ni strhne bitva.
Loni vzbudil pozornost fanoušků Nirvany dokument Kurt Cobain: About A Son, který obsahuje staré nahrávky rozhovorů. Jeho režisér AJ Schnack se probral 25 hodinami záznamů, které vznikly ze spolupráce Cobaina a Michaela Azerrada (autor knihy Come As You Are: The Story of Nirvana).
Charizmatický a zbožňovaný frontman Nirvany spáchal sebevraždu v roce 1994. Stal se jednou ze zásadních postav hudební historie a také typickou rockovou ikonou, která umírá mladá. Zařadil se tak po bok Jima Morrisona, Jimiho Hendrixe či Janis Joplin.
Stanislav Dvořák, Novinky

Frances

16. října 2007 v 21:15 | Dying |  Ostatní (knihy, filmy a další..)
No a jen tak pro zajímavost, takhle teď vypadá Frances Bean:
Ehm.
Cobain 87

16. října 2007 v 21:09 | Dying |  Kurt Cobain
http://www.livenirvana.com/pics/var87/images/01.jpg
Nějak si to přeberte, osobně opravdu netuším co to má v ruce.